Hasan Kalyoncu Üniversitesi | Fen Bilimleri Enstitüsü Hasan Kalyoncu Üniversitesi Web Sayfası
Havalimanı Yolu 8.Km Şahinbey / Gaziantep
Tel:90 (342) 211 80 80, Fax:90 (342) 211 80 81, E-mail: info(at)hku.edu.tr 2008 Hasan Kalyoncu
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Web Sayfası
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Web Sayfası
Fen BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ

Fen BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Web Sayfası
Duyurular
24.01.2019
..........................................................
Lisansüstü (Tezli,Tezsiz,Doktora) Programları Kayıt Yaptırmaya Hak Kazanan Öğrenciler
13.12.2018
..........................................................
İş Sağlığı Ve Güvenliği (Yüksek Lisans Tezli,Tezsiz) 2018-2019 Güz Yarıyılı Final Sınav Programı
12.12.2018
..........................................................
2018-2019 Bahar Dönemi Lisansüstü Başvurular Başlamıştır.
18.09.2018
..........................................................
2018 – 2019 Güz Dönemi Ders Seçimleri Tarihi Hakkında
31.08.2018
..........................................................
İş Sağlığı Ve Güvenliği (Yüksek Lisans Tezli,Tezsiz) Mülakat Sonuçları
29.08.2018
..........................................................
Mimarlık (Yüksek Lisans Tezli Ve Doktora ) Mülakat Sonuçları
29.08.2018
..........................................................
İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı (Yüksek Lisans Tezsiz Ve Tezli ) Mülakat Sonuçları
29.08.2018
..........................................................
İnşaat Mühendisliği (Yüksek Lisans Tezli,Tezsiz Ve Doktora ) Mülakat Sonuçları
29.08.2018
..........................................................
Elektronik Bilgisayar Mühendisliği (Yüksek Lisans Tezli ) Mülakat Sonuçları
31.07.2018
..........................................................
Mimarlık (Yüksek Lisans Tezli Ve Doktora ) Mülakat Tarihi
31.07.2018
..........................................................
İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı (Yüksek Lisans Tezsiz Ve Tezli ) Mülakat Tarihi
31.07.2018
..........................................................
İnşaat Mühendisliği (Yüksek Lisans Tezli,Tezsiz Ve Doktora ) Mülakat Tarihi
31.07.2018
..........................................................
İş Sağlığı Ve Güvenliği (Yüksek Lisans Tezli,Tezsiz) Mülakat Tarihi
31.07.2018
..........................................................
Elektronik Bilgisayar Mühendisliği (Yüksek Lisans Tezli ) Mülakat Tarihi
03.05.2018
..........................................................
İş Sağlığı Ve Güvenliği (Yüksek Lisans Tezli,Tezsiz) 2017-2018 Bahar Yarıyılı Final Sınav Programı
1 2 3 4
LİSANSÜSTÜ (TEZLİ,TEZSİZ,DOKTORA) PROGRAMLARI KAYIT YAPTIRMAYA HAK KAZANAN ÖĞRENCİLER

LİSANSÜSTÜ (TEZLİ,TEZSİZ,DOKTORA) PROGRAMLARI KAYIT YAPTIRMAYA HAK KAZANAN ÖĞRENCİLER

2019-01-24 24 Ocak 2019
Mimarlık Doktora Programına kayıt yaptırmaya hak kazanan öğrenciler
  Adı Soyadı
1. Meltem ARARAT
2. Akşen ZİNCİRCİOĞLU
 
Mimarlık Tezli  Yüksek Lisans Programına kayıt yaptırmaya hak kazanan öğrenciler
  Adı Soyadı
1. Gökçe ALMACI
2. İpek TUZCU
3. Merve YILDIZBER
4. Ahmet Ümit ERDEĞER
5. Merve SERTER
6. Penbegül ÖZTÜRK
7. Rümeysa Betül AKIN
 
Yatay Geçişle Mimarlık Tezli  Yüksek Lisans Programına kayıt yaptırmaya hak kazanan öğrenciler
  Adı Soyadı
1. Büşra Tuba BOZAN
 
İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Tezli  Yüksek Lisans Programına kayıt yaptırmaya hak kazanan öğrenciler
  Adı Soyadı
1. Dilay Anber TURGUT
2. Kübrüya ÖZKAN
 
İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Tezsiz  Yüksek Lisans Programına kayıt yaptırmaya hak kazanan öğrenciler
  Adı Soyadı
1. Abdülkadir ÜSTÜN
2. Altun ALTINGEYİK
3. Berna ÖZKARA
 
İş Sağlığı  ve  Güvenliği  Tezli  Yüksek Lisans Programına kayıt yaptırmaya hak kazanan öğrenciler
  Adı Soyadı
1. Emine Merve TOPUZ
 
İş Sağlığı  ve  Güvenliği  Tezsiz   Yüksek Lisans Programına kayıt yaptırmaya hak kazanan öğrenciler
  Adı Soyadı
1. Alper KALYONCU
İnşaat Mühendisliği   Tezli  Yüksek Lisans Programına kayıt yaptırmaya hak kazanan öğrenciler
  Adı Soyadı
1. Rukiye ERKAN
 
İnşaat Mühendisliği   Tezsiz   Yüksek Lisans Programına kayıt yaptırmaya hak kazanan öğrenciler
  Adı Soyadı
1. Erdoğan BİNGÖL
 
İnşaat Mühendisliği  Doktora  Programına kayıt yaptırmaya hak kazanan öğrenciler
  Adı Soyadı
1. Mustafa EZİCİ
 
Elektronik -Bilgisayar  Mühendisliği  Tezli Yüksek Lisans Programına kayıt yaptırmaya hak kazanan öğrenciler
  Adı Soyadı
1. Mustafa DEMİRKOL
2. Pınar GÜLER
3. Melih YAYLA
4. Merve BABAOĞLU
5. Ahmet Erman ERDOĞAN